گزارش كارآموزی بیمه ایران

گزارش كارآموزی بیمه ایران

گزارش كارآموزی بیمه ایران

گزارش كارآموزی
بیمه ایران

رشته مدیریت دولتی

مشخصات فایل

تعداد صفحات 45
حجم 1 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی doc
دسته بندی مدیریت

توضیحات کامل

بشر از دیر باز با انواع خطرات جانی و مالی مواجه بوده است که همواره به دنبال ابزار لازم به منظور دفاع از این خطر تلاش می کرده در ابتدا به دلیل محدودیت امکانات و مشارکت ، جان خود را و در موارد دیگر مال خود را از دست می داد تا این که تجربه ی همکاری و تعاون و دخالت و بخشهای مختلف اجتماعی در پذیرش بخشی از خطرات قابل پیش بینی ، زمینه ی پیدایش بیمه را در بخشهای انسانی و تجاری فراهم نمود.

بیمه ، بدون شک یکی از دستاوردهای خلاقانه جامعه بشری بمنظور مقابله با رخدادها و حوادث ناگوار است . حوادث طبیعی نظیر آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، طوفان و نیز مصایبی همچون : فوت ، بیماری ، کهولت ،ازکارافتادگی و . . . وقایعی است که از زمان های دور همه انسانها را مورد تهدید قرارداده است.اندیشه ی ایجاد تامین درمقابل مخاطرات پیش رو از طریق همیاری و تعاون و راهکارهای از این نوع ، ریشه در ادوار تاریخ دارد. پیشرفتهای گسترده علمی و تکنولوژیکی عصرجدید نیز اگرچه به انسان کمک نموده است که بعضی ازخطرات طبیعی را مهار نماید اما خود ، خطرات جدیدی را به همراه داشته که به پوشش های حمایتی خاص نیازمند است.

فایده اصلی بیمه ، دادن اطمینان به افراد در جهت مقابله با خطرات احتمالی است که در قاموس بیمه به آن ریسک اطلاق می گردد . فارغ از نوع بیمه می توان گفت بیمه علاوه بر ایجاد محیطی امن برای فعالیت های اقتصادی ، باعث ایجاد اطمینان برای کار و تولید و سرمایه گذاری و بطور کلی ایجاد فضای امن و آرام برای فعالیت های اجتماعی و اقتصادی است .

صنعت بیمه در ایران علیرغم اینکه بیش از ۷ دهه قدمت دارد و تلاش های زیادی جهت توسعه آن صورت گرفته است ، هنوز جایگاه مناسبی ندارد وعرضه گسترده بیمه های عمر بمنظور ارتقاء و بهبود سطح رفاه اجتماعی _ آنگونه که شایسته است _ با توجه به وجود ظرفیت ها و قابلیت های گسترده در کشور ،با موانع بسیاری رو برو می باشد .

فهرست مطالب

فصل اول

مقدمه

بیمه ایران.. 2

مقدمه. 3

تاریخچه بیمه :4

آغاز حرفه ی بیمه گری :4

تاریخچه بیمه در ایران :4

بیمه شرکت سهامی بیمه ایران :5

فصل دوم

آشنایی با بیمه ایران

آشنایی با بیمه ایران.. 8

فلسفه تاسیس:8

اهداف شركت:8

توان مالی شركت :9

موضوع فعالیت شركت :9

توان فنی و تخصصی:9

پرسنل و كارشناسان:10

اصول اخلاق حرفه ای صنعت بیمه. 11

شفافیت و صداقت… 11

حفظ كرامت انسانی.. 12

رعایت حقوق اجتماعی.. 12

شرایط اخذ نمایندگی حقوقی مطابق با آئین نامه شماره ۷۵ :13

خدمات بیمه ای.. 16

بیمه عمر و سرمایه گذاری.. 16

چرا باید از بیمه های عمر و سرمایه گذاری استفاده کنیم؟. 17

جدول های بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین برای سن های ۱ تا ۴۵ سالگی.. 19

بیمه آتش سوزی.. 20

بیمه درمان گروهی.. 21

درمان گروهی.. 21

اهدای دو جایزه بین المللی به شرکت بیمه کارآفرین.. 21

فصل سوم

فعالیت های انجام شده توسط كارآموز

معرفی محل كارآموزی.. 25

پس فلسفه بیمه عمرو سرمایه گذاری چیست؟. 26

اهداف شركت:28

توان مالی شركت :28

موضوع فعالیت شركت :28

توان فنی و تخصصی:29

پرسنل و كارشناسان:29


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

گزارش کارآموزی حسابداری بیمه ایران – ایران عرضه

دانلود گزارشکار کاراموزی در شرکتهای بیمه ایران گزارش کارآموزی حسابداری بیمه ایران در نمایندگی شرکت سهامی.

دانلود گزارش و پروژه کارآموزی بیمه

کارآموزی رشته بیمه | دانلود نمونه گزارش کارآموزی بیمه و پروژه کارورزی بیمه و دانلود گزارش کارآموزی بیمه در کلیه مقاطع دانش آموزی و دانشجویی رشته بیمه.

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت بیمه ایران – رشته حسابداری ، …

چکیده ای از مقدمه آغازین ” گزارش کارآموزی در شرکت بیمه ایران – رشته حسابداری ، مدیریت ” بدین شرح است: بیمه با ایجاد امنیت خاطر وآرامش روحی ، نگرانی ناشی از حوادث ناگهانی پیش بینی نشده را در اذهان کمرنگ کرده واز این طریق به روان شدن چرخه کار وزندگی کمک می نماید . بدون پیشتوانه ، حمایت پوششهای بیمه ای ، فعالیت بخشهای …

دانلود رایگان گزارش کارآموزی بیمه کارآفرین – کالج پروژه

گزارش کارآموزی بیمه کارآفرین. بخشی از فهرست: تاریخچه بیمه در جهان. بیمه در جهان امروز. تاریخچه بیمه در ایران. بیمه قبل از انقلاب. جایگاه صنعت بیمه بعد از انقلاب اسلامی ایران. انواع بیمه. تعریف واژه بیمه. تقسیم‌بندی انواع بیمه. بیمه‌های اتومبیل. بیمه‌ بدنه اتومبیل. بیمه مسئولیت مدنی اتومبیل (شخص ثالث). بیمه حوادث سرنشین.

دانلود مقاله گزارش کارآموزی بیمه دانا – مگ ایران

گزارش کارآموزی بیمه دانا. کارآموزی بیمه. محل کارآموزی: بیمه دانا شعبه آزادی. استاد کارآموزی: جناب آقای مهندس بهرام سلطانی. فهرست مطالب عنوان صفحه. فصل اول: آشنایی با محل کارآموزی ۱ مقدمه ۱ تاریخچه شرکت ۲ چارت سازمانی ۳ فصل دوم: معرفی انواع بیمه ها ۶ بیمه خودرو ۶ بیمه درمان گروهی ۱۷. بیمه باربری ۲۲ بیمه آتش سوزی ۳۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *